ПЛР-тест

950 грн
599* грн

Результат за 8-12 годин
Переклад з QR-кодом (без доплати)
Термінове зняття з самоізоляції
в "Дій Вдома"

медицинская лаборатория в Украине. Сдать анализы
* при онлайн запису
QR-код без додаткової плати
Наші відділення
У будь-якій точці Львова медсестра може бути за дві години!

Цілодобові відділення

Режим роботи:
24/7 без вихідних
(ПЛР, гінекологія, аналізи крові)
Вул. Гашека, 2А
Режим роботи:
7-19 без вихідних
Чергові відділення
(ПЛР, аналізи крові)
Львів
Вул. Стрийська, 109
(Автовокзал, 1 поверх, навпроти кас)
Вул. Князя Романа, 12
Вул. Мазепи, 10
Вул. Івана Франка, 37
Відповіді на часті запитання
Чи підходить Ваша довідка для виїзду за кордон?
Так, ми видаємо довідку на англійській мові з QR-кодом. Окрім ліцензії МОЗ України лабораторія «Нова Діагностика» також має міжнародну сертифікацію для досліджень на COVID-19. Тому нашу довідку приймають всі без винятку країни та авіакомпаніі.
Чи знімаєте з самоізоляції в додатку Дій Вдома?
Так, як тільки результат аналізу готовий ми передаємо його в додаток Дій Вдома через спеціальний інтерфейс - після чого упродовж години Вам приходить повідомлення про припинення самоізоляції.
Як швидко можна отримати результат?
Термін видачі результату - від 8 до 24 годин, залежно від часу здачі аналізу. Ви отримуєте результати на електронну пошту. Також висновок з мокрою печаткою можна забрати в будь-який час доби на чергових відділеннях незалежно від того де Ви здавали аналіз - на відділенні чи вдома.
Як підготуватись до тесту?
Для ПЛР тестування на COVID-19 у Вас беруть 2 мазки - з носа та з горла. Процедура безболісна, її можна робити в будь-який час доби. Важливо упродовж 3-х годин перед тестом нічого не їсти, не пити, не палити, не використовувати спреї для горла та носа, а також не чистити зуби.
Чи працюєте Ви по перерахунку?
Так, звичайно. У нас багато корпоративних клієнтів і гнучкі умови співпраці. Тестування проводимо як в офісах (до 800 людей в день) так і на відділеннях - по договору без передоплати.
На дому можна здати тільки ПЛР-тести на COVID-19?
На дому можна здати понад 500 видів аналізів - біохімію, онкомаркери, алергени, гормони, мікробіологію. Також можна здати ІФА-тести на антитіла до COVID-19 і експрес-тест на антиген (результат за 15 хвилин).
Як швидко приїде медсестра після виклику?
Зазвичай достатньо 2-х годин. Медсестри виїжджають на виклики щоденно з 8 до 20 години. В інший час Ви можете приїхати на одне з чергових відділень які працюють цілодобово без вихідних. Гаряча лінія 0-800-312-112 також працює для Вас 24/7.
Нам довіряють
Викликали медсестру додому, оскільки живемо не у Львові, а в селищі і добиратися з симптомами Ковіду громадським транспортом до лабораторій ми не хотіли. Заплатили за виїзд медсестри по тарифу лише 500 грн, хоча тестування проходили всією родиною. Позитивний результат лише в мене і чоловіка, зараз сидимо на двотижневій самоізоляції.
Ольга Василівна
с. Лисиничі, Львівська область

Дуже вдячний медсестрам Нової Діагностики за швидку роботу. В мене 02.06 мав бути виліт в Туреччину з дружиною та дітьми, а 01.06 ми дізнаємося, що Туреччина вводить для українців обов'язкові ПЛР тести! Благо працівники лабораторії змогли допомогти, проконтролювали повністю видачу нашого аналізу, а переклад роздрукований з печаткою відправили до аеропорту на таксі. І ми встигли на рейс. Ще раз безмежно дякую, за те, що наш відпочинок відбувся.

Руслан
Львів

Прилетіли з Хургади об 11 годині вечора. Випадково побачила рекламу цілодобових відділень - під'їхали ближче до півночі до цілодобового відділення. Склали тести - до обіду вже було надіслано повідомлення в Дій Вдома про те що ми зняті з самоізоляції. Друзі які летіли з нами і не захотіли вночі їхати до Нової Діагностики здавати тест, залишалися на самоізоляції на добу довше)

Анна
с. Наварія Львівська область

Здавала в листопаді ПЛР вже знаючи, що буде позитивний, так як перестала відчувати запахи. Нова Діагностика була, напевно, десятою лабораторією куди дзвонила, вже без особливої ​​надії. Стала гірше почуватися в суботу і почала обдзвонювати лабораторії, щоб на руках була довідка - якщо доведеться викликати швидку. Половина взагалі не піднімали слухавку, а ті хто піднімали пропонували приїхати в понеділок - з видачею висновку у вівторок. З Нової Діагностики сестричка приїхала менш ніж за півтори години, і вже в неділю я отримала висновок.

Через три тижні, після одужання, лікар дала направлення на цілий список аналізів - щоб перевірити чи немає ускладнень на серце і проблем з тромбами. Подзвонила щоб записатися на відділення - виявилося, що кров також можна здати на дому. Без поїздок і черг. І отримати всі результати в той же день. Дуже вдячна медсестрі Вікторії за увагу, турботу і теплі слова

Марина Викторовна
Львів

Виклик медсестри

Львів і область (до 5 км) - 300 грн
Львівська область (до 30км) - 500 грн
Зв'яжіться з нами:
Львів, Україна
096 68 08 700